Wieńce i wiązanki pogrzebowe Bielsk Podlaski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie centrum miasta Bielsk Podlaski. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść dokładnie na wskazaną godzinę. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę wieńca pogrzebowego odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Bielsk Podlaski.