Wieńce i wiązanki pogrzebowe Krzepice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa komponuje kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miasta Krzepice. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść precyzyjnie na ustalony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę kwiatów odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Krzepice.