Wieńce i wiązanki pogrzebowe Sulejówek


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa tworzy kompozycje pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest darmowa wstęga. Treść na wstędze można napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Sulejówek. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć precyzyjnie na zlecony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Namawiamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Sulejówek.