Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zielona Góra


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia tworzy kompozycje na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze możecie napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb możemy doręczyć na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miejscowości Zielona Góra. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść precyzyjnie na wskazaną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kompozycji kwiatowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Zielona Góra.