Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ujście


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe komponuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie mogą Państwo przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb przywozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Ujście. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć dokładnie na ustaloną godzinę. Kompozycje pogrzebowe układamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Ujście.