Wieńce i wiązanki pogrzebowe Szamotuły


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa komponuje kompozycje na pogrzeb wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe dowozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miasta Szamotuły. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy precyzyjnie na ustalony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Szamotuły.