Wieńce i wiązanki pogrzebowe Biłgoraj


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze można przedstawić własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe zawozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze miasta Biłgoraj. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć idealnie na wyznaczony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kompozycji kwiatowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Namawiamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Biłgoraj.