Wieńce i wiązanki pogrzebowe Słupsk


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu miejscowości Słupsk. Kompozycje na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na wskazaną godzinę. Kompozycje na pogrzeb układamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę kompozycji na pogrzeb odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Słupsk.