Wieńce i wiązanki pogrzebowe Busko-Zdrój


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna tworzy kompozycje na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie można przedstawić swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Busko-Zdrój. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć idealnie na wskazany czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Busko-Zdrój.