Wieńce i wiązanki pogrzebowe Książ Wielkopolski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych przypinana jest gratisowa szarfa. Słowa na szarfie możecie podyktować swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb możemy dostarczyć na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miasta Książ Wielkopolski. Kompozycje pogrzebowe doręczamy dokładnie na wskazany czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Książ Wielkopolski.