Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pasym


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej przypinana jest darmowa szarfa. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo podyktować swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb przywozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Pasym. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść precyzyjnie na zlecony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie kompozycji na pogrzeb odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Pasym.