Wieńce i wiązanki pogrzebowe Rychwał


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze można przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze centrum miasta Rychwał. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść idealnie na zlecony czas. Kwiaty na pogrzeb układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Rychwał.