Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kożuchów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów dostarczana jest gratisowa wstęga. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb przywozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miasta Kożuchów. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy zawieść precyzyjnie na wyznaczony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Zapraszamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Kożuchów.