Wieńce i wiązanki pogrzebowe Radzymin Chełmiński


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej dostarczana jest darmowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze można napisać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Radzymin Chełmiński. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy zawieść dokładnie na wskazany czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów na cmentarz odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Radzymin Chełmiński.