Wieńce i wiązanki pogrzebowe Osiek


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie możecie przedstawić własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb dowozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Osiek. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść dokładnie na wskazaną godzinę. Kompozycje pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie wieńca pogrzebowego odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Osiek.