Wieńce i wiązanki pogrzebowe Sandomierz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa przygotowuje kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Sandomierz. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy idealnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Sandomierz.