Wieńce i wiązanki pogrzebowe Bełchatów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna układa kompozycje na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej mogą Państwo wybrać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie centrum miasta Bełchatów. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść idealnie na ustaloną godzinę. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Bełchatów.