Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lębork


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest gratisowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb zawozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miejscowości Lębork. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy idealnie na wyznaczoną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kwiatów odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Lębork.