Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kostrzyn


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych w komplecie jest gratisowa wstęga. Treść na szarfie można wybrać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy doręczyć na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Kostrzyn. Kompozycje na pogrzeb dowozimy idealnie na wyznaczony czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostawę wieńca pogrzebowego odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Kostrzyn.