Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wąchock


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna układa kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów dostarczana jest gratisowa szarfa. Treść na wstędze pogrzebowej mogą Państwo podyktować własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Wąchock. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć precyzyjnie na zleconą godzinę. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostawę kompozycji na pogrzeb odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Wąchock.