Wieńce i wiązanki pogrzebowe Śrem


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy kompozycje na pogrzeb jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie możecie przedstawić swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje na pogrzeb dowozimy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miasta Śrem. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść dokładnie na wyznaczony czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Śrem.