Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kluczbork


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa układa kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów w komplecie jest gratisowa szarfa. Słowa na szarfie pogrzebowej możecie podyktować własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Kluczbork. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy zawieść dokładnie na wskazany czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę wiązanki pogrzebowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Kluczbork.