Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pelplin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Treść na wstędze można podyktować swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Pelplin. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy dokładnie na zleconą godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kwiatów na cmentarz odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Pelplin.