Wieńce i wiązanki pogrzebowe Mirsk


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy kwiaty na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie mogą Państwo przedstawić swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Mirsk. Kompozycje pogrzebowe przywozimy dokładnie na wskazany czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Mirsk.