Wieńce i wiązanki pogrzebowe Władysławowo


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje kompozycje na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych dodawana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa na szarfie możecie wybrać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Władysławowo. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć dokładnie na zleconą godzinę. Kompozycje na pogrzeb układamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Władysławowo.