Wieńce i wiązanki pogrzebowe Złocieniec


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje kwiaty na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie można napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb dowozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Złocieniec. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć idealnie na zleconą godzinę. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie kompozycji kwiatowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Złocieniec.