Wieńce i wiązanki pogrzebowe Konstancin-Jeziorna


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia układa kwiaty na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów w komplecie jest gratisowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można wybrać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb możemy dowieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miasta Konstancin-Jeziorna. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść idealnie na wskazaną godzinę. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostawę kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Konstancin-Jeziorna.