Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ustroń


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe tworzy kwiaty na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest darmowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie podyktować swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie centrum miasta Ustroń. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy dokładnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostawę kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Zachęcamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Ustroń.