Wieńce i wiązanki pogrzebowe Rumia


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia komponuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest gratisowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie można wybrać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Rumia. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy idealnie na wskazany czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie kompozycji na pogrzeb odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Rumia.