Wieńce i wiązanki pogrzebowe Końskie


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa komponuje kwiaty na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można przedstawić własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie centrum miasta Końskie. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć precyzyjnie na zleconą godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za doręczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Końskie.