Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kłodzko


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest darmowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie przedstawić własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje pogrzebowe zawozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miasta Kłodzko. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć dokładnie na ustaloną godzinę. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zapraszamy do zobaczenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Kłodzko.