Wieńce i wiązanki pogrzebowe Sulmierzyce


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dodawana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Sulmierzyce. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć dokładnie na ustalony czas. Kompozycje pogrzebowe układamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji kwiatowej odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Sulmierzyce.