Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ropczyce


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest darmowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie możecie przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy zawieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miasta Ropczyce. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje na pogrzeb układamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za dostawę kwiatów pogrzebowych odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Ropczyce.