Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wołów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa układa wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest darmowa wstęga. Słowa na wstędze pogrzebowej mogą Państwo napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Wołów. Kompozycje pogrzebowe zawozimy precyzyjnie na ustaloną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kwiatów na cmentarz odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Wołów.