Wieńce i wiązanki pogrzebowe Łapy


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dostarczana jest gratisowa szarfa. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo wybrać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy zawieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miasta Łapy. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść dokładnie na zlecony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Namawiamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Łapy.