Wieńce i wiązanki pogrzebowe Legionowo


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia przygotowuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dostarczana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie mogą Państwo przedstawić swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe zawozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie miasta Legionowo. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć idealnie na wyznaczony czas. Kompozycje na pogrzeb układamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Legionowo.