Wieńce i wiązanki pogrzebowe Leśnica


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej można przedstawić swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie centrum miasta Leśnica. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy precyzyjnie na wyznaczony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Leśnica.