Wieńce i wiązanki pogrzebowe Radziejów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna tworzy kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb w komplecie jest darmowa wstęga pogrzebowa. Treść na wstędze możecie napisać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Radziejów. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy zawieść precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Radziejów.