Wieńce i wiązanki pogrzebowe Łaziska Górne


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia komponuje kompozycje pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie mogą Państwo napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Łaziska Górne. Kompozycje na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Łaziska Górne.