Wieńce i wiązanki pogrzebowe SzczecinPunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

W naszej ofercie wyszukasz szeroki przekrój wieńców oraz wiązanek, wykonanych ze świeżych oraz wspaniałych kwiatów. Doręczamy kompozycje na uroczystości pogrzebowe, na terenie całego Szczecina, o precyzyjnie wybranej przez Ciebie godzinie. Jeżeli nie możesz być obecny na uroczystości pochówku bliskiej Tobie osoby, skorzystaj z oferty naszej kwiaciarni wysyłkowej, specjalizującej się we florystyce cmentarnej, bym móc uczcić partykularną pamięć. Nadaj osobistego wyrazu wybranej przez siebie kompozycji kwiatów na cmentarz, doczepiając szarfę, której zawartość, indywidualnie możesz stworzyć. Od lat zajmujemy się dostawą kwiatowych przesyłek i rozumiemy, jak istotna jest dla naszych klientów najdoskonalsza wartość, kształtowanych przez naszych florystów, wieńców oraz wiązanek. Zaufanie nadawców kwiatowych przesyłek pogrzebowych zyskujemy dzięki uczciwej pracy oraz indywidualnym podejściu do wymagań klienta. Zapoznaj się z naszą ofertą, złóż zlecenie w tylko 5 minut, a my utworzymy wybraną kompozycję pogrzebową, wkładając wszelkich starań, żeby była ona pięknym symbolem Twojego smutku oraz szacunku do zmarłego.