Wieńce i wiązanki pogrzebowe Przasnysz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia tworzy kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest gratisowa wstęga. Słowa na szarfie możecie przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie centrum miasta Przasnysz. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy precyzyjnie na wskazaną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę kompozycji kwiatowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Przasnysz.