Wieńce i wiązanki pogrzebowe Węgliniec


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo napisać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Węgliniec. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy idealnie na ustaloną godzinę. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie kwiatów odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do sprawdzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Węgliniec.