Wieńce i wiązanki pogrzebowe Szczebrzeszyn


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna układa wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie można napisać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb możemy doręczyć na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie miejscowości Szczebrzeszyn. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść precyzyjnie na zleconą godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za doręczenie kwiatów odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Szczebrzeszyn.