Wieńce i wiązanki pogrzebowe Uniejów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można wybrać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie miasta Uniejów. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć dokładnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie kwiatów odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Uniejów.