Wieńce i wiązanki pogrzebowe Mieroszów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest darmowa szarfa. Słowa na wstędze możecie wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Mieroszów. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy precyzyjnie na wyznaczony czas. Kwiaty na pogrzeb układamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Mieroszów.