Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pyskowice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe zawozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Pyskowice. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść idealnie na wskazaną godzinę. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za doręczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Pyskowice.