Wieńce i wiązanki pogrzebowe Suwałki


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna układa wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych przypinana jest gratisowa wstęga. Słowa na szarfie pogrzebowej mogą Państwo podyktować własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje na pogrzeb przywozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Suwałki. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść dokładnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Suwałki.