Wieńce i wiązanki pogrzebowe Miechów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest darmowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze możecie przedstawić własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Miechów. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść precyzyjnie na ustalony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Miechów.