Wieńce i wiązanki pogrzebowe Legnica


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa układa kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie można wybrać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb doręczamy na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miasta Legnica. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść precyzyjnie na wskazany czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Legnica.