Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nowe


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe komponuje kompozycje pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji pogrzebowych przypinana jest gratisowa szarfa. Treść na wstędze pogrzebowej można przedstawić własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu miasta Nowe. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy precyzyjnie na wskazaną godzinę. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za dostawę wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Nowe.